Gündem

Maratoncular Manisa’ya dereceyle döndü –

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un maratoncuları Ahmet Bayram ve Şükran Güneş Bayar, hafta sonu iki farklı şehirde yarıştı. İstanbul Avrasya Maratonunda koşan Bayram, yaş kategorisinde 2. olurken, Ankara’da düzenlenen “Bilkent Yol Koşusu’nda” mücadele eden Bayar da kadınlarda genel klasmanda 2. olmayı başardı.

Haber Giriş Tarihi: 07.11.2022 13:44

Haber Güncellenme Tarihi: 07.11.2022 13:44

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor’un maratoncuları Ahmet Bayram ve Şükran Güneş Bayar, hafta sonu katıldıkları maratonlarda yeşil-beyazlı kulübü başarıyla temsil etti.

44’üncüsü düzenlenen İstanbul Avrasya Maratonu’nda yarışan Ahmet Bayram, rakiplerini geride bıraktı.

Azmi ve hırsıyla Bayram, yaş kategorisinde 2. olmayı başardı. Yeşil- beyazlı kulübün diğer maratoncusu Şükran Güneş Bayar da, Ankara’da bu yıl ilk kez düzenlenen “Bilkent Yol Koşusu’nda” yarıştı. Bayar’da kadınlarda genel klasmanda 2. olarak madalyayla Manisa’ya döndü. Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, de yeşil-beyazlı kulübün sporcularını kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu