Gündem

Marjinal Stüdyo’da Güzelleşme Süreci

Marjinal Stüdyo’da Güzelleşme Süreci

 Değişim için pek çok kişinin en uğrak yeri kuaförler denilebilir. Pek çoğumuzun değişime saçlarından başladığı da bilinen bir gerçektir. Afrika kökenli saç modelleri, görkemli saçlar için çok tercih edilmekle birlikte, az hacimli ve ince saçlar için, yapay saç eklemesiyle tarzınızı yansıtacak şekilde tasarlanmaktadır. Bugün dünyada da oldukça yaygın olan Afrika örgüsü ve afro dalgası, sıra dışı ve saçlara hacim katan modellerdendir. Marjinal stüdyo, uzman bir ekip tarafından bu saçları yaptırabileceğiniz güzellik salonlarından biri diyebiliriz.

Marjinal Stüdyo’da Fark Yaratan Değişim

Dilediğiniz renk skalasını bulabileceğiniz Marjinal Stüdyo’da, en uygun fiyatlarda, seçtiğiniz modelleri yaptırabilirsiniz. Doğal şekilde, kısa saçlarınızı istediğiniz kadar uzatabilme imkanına afro modellerle ulaşabilirsiniz. Boya işlemi uygulanmadan, birkaç saatlik işlemlerle, tarzınızı yansıtacağınız afro saç modellerini deneyebilirsiniz. Zayıf ve sönmüş saç yapısını hacimlendirmek için Afrika örgüsü ve diğer afro saç stillerini uygulamak oldukça kolaydır.

Sınırsız saç renklerini ücretsiz olarak bulabileceğiniz ve yaptırdığınızda ücretsiz saç açımı yaptırabileceğiniz Marjinal Stüdyo’da, afro saç modelleri uygulanmaktadır. Kişilerin kendi saçlarına kaynak yapılarak, saça zarar vermeden, el işçiliğiyle yapılmaktadır.

Saçlar yoğun kimyasal işlemlere maruz kalmış ve bundan dolayı yıpranmış olabilir. Saçın kendini toparlayabilmesi ve belli bir süre dinlenmesi için, afro dalgası yaptırarak, kendi saçlarınızın da daha bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Saçlarına hep aynı modelleri uygulamaktan sıkılan ve farklılık arayanlar için afro dalgası, bu konudaki uzman kişiler tarafından yapıldığında dolgun ve uzun süre kullanılabilir. Ek saç kullanılarak, hemen hemen her saç tipine uygulanmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu