Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Behçet Tüm Rüyaları Yorumluyor

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek birden fazla anlama işaret ediyor olabilir, rüyada koyun görmek ile bir bağlantısı olabilir. Bu geçmiş rüyanızda gördüğünüz kedi renk ve cinsi ile alakalıdır. Rüyada kedi görmek genelde kişinin ileride çocuğu olacağı ve mutlu bir aile olacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen kedinin rengi siyah ise şansızlık ve uğursuzluk o kişinin başından eksik olmaz  acilen namaza başlamalı ve kendini Allah’a vermesi gerekmektedir.

Üstünde büyü olduğunun bir kanıtıdır bu. Rüyayı gören kadın ise eşinden veya sevdiklerinden ötürü bir sıkıntı çekeceğine ve hayatının kötü zamanlara gideceğini gösterir. İki yüzlü, hain ve laubali insanların etrafınızda olduğunu onlardan acilen kurtulmanız gerektiğini size anlatmaya çalışır.

Eğer atlatırsanız hayatınızın  çok farklı bir şekilde hem maddi hem manevi olarak geliştiğini göreceksiniz. Bu sizin istekleriniz doğrultusunda olacaktır.  Bu rüyanın ardından rüyada uçmak olayını görmeniz muhtemeldir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı