Sponsorlu Bağlantılar

MEDYUM NE İŞ YAPAR?

 

 

Medyum,  Dünya’daki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat halinde olan kişidir. Medyumları falcı veya işçi olarak adlandırmak doğru değildir. Medyumlar ruhlarla bir ilişki halinde olduklarından büyü yapan kişilerdir. Yaptıkları büyülerden birkaçı şunlardır:

Papaz büyüsü : Papaz büyüsü karşıdaki kişiye fiziksel veya mental acı çektirmek için yapılan büyüdür. Bu büyü diğer büyülere göre oldukça risklidir ve bozulması çok güçtür.

Bağlama büyüsü: Bağlama büyüsü karşıdaki kişiyi kendine , evine veya işine bağlamak için yapılır. Bu büyü hemen etkisini gösterir fakat büyünün etkisi aradaki bağa ve büyüye duyulan inanca bağlıdır.

Aşk büyüsü : Aşk büyüsü masum büyülerdendir. Kimseye zarar vermeden karşındaki kişiyi kendine aşık etmek için yapılır. Bu büyü de etkilidir fakat sadece büyü bir işe yaramaz inanç ve çaba olmalı.

Büyü

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı