Sponsorlu Bağlantılar

Meme Küçültme

Hakan Teymur

Burun estetiği veya rinoplasti, burnun şeklini değiştirmek için yapılan cerrahi operasyonlara verilen isimdir.

Burun estetiği yaptırmanın nedenleri arasında bir yaralanmadaki şekil bozukluklarının onarılması, doğuştan gelen bir kusurun düzeltilmesi için burnun fiziksel görünümünün değiştirilmesi veya bazı nefes alma güçlüklerini düzelterek solunumun iyileştirilmesi yer alır.

Bazı durumlarda hem nefes alma güçlüğü hem de fiziksel görünüm burun estetiği seçeneğini tercih etme sebepleri arasında olabilir.

Rinoplasti, gerektiğinde kemiği, kıkırdak dokusunu, deri tabakasını veya üçünü de değiştirebilir. Burun estetiğini planlarken, burun estetiği cerrahı kişinin yüzünün diğer özelliklerini, burundaki deriyi ve kişinin neyi değiştirmek istediğini dikkate alacaktır. Burun ameliyatı için uygun görülen adaylar kendilerine özel bir plan geliştireceklerdir. Öte yandan meme küçültme ameliyatı için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu