Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office 2016

Microsoft Office 2016

Microsoft Office 2016, 22 Eylül’den itibaren kademeli olarak kullanılmaya başlanmıştı. Office 2016 sürümleri, kullanılan dil ve bölge sırasına göre yayınlandı ve birçok kişi tarafından çok sevildi.
Microsoft 2016 yaklaşık olarak 6 senedir kullanılmaya devam ediyor. Lisanslı Office 365 kullanıcıları da sırayla Office 2016 güncellemelerini aldı. Microsoft Office içerdiği Office programlarına ek olarak daha renkli ve daha sade bir ara yüze sahip olan Microsoft Office 2016, ayrı bir programdan ziyade Windows 10’un bir parçası gibi oldu.

Milyonlarca kullanıcıya sahip Office kullanıcıları, Office 2016 etkinleştirme yolları arıyor. Bizlerde bu talebe istinaden sizler için programsız bir şekilde Office 2016’ınızı lisanslı hale getirecek ipucunu yayınladık. Web sitemizi ziyaret ederek 2 dakika içerisinde Office uygulamanızı sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı