Gündem

Microsoft Windows 10 Pro Satın Al!

Windows 10 Pro Satın Al

İşletim sistemi olarak kullanılmaya başladığı günden beri yaklaşık 10 taneye yakın sürümü ortaya çıkan Windows’un tüm özellikleri bünyesinde barındıran ana sürümleri;

  • Windows Home
  • Windows Enterprise
  • Windows Pro ‘dur.

Ev kullanımlarına özel olarak hazırlanan ve kullanımı keyifli olan Home sürümünün dışında kurumsal hayatta işletmelerde Windows Pro 10 satın al işlemleri ile avantajlar dünyasına girilmiş olur. İşletmelerde birçok kullanım özelliği ve ek uygulamaları ile faydaları saymakla bitmeyen işletim sisteminin devreye girmesi ile birlikte işlerde hız ve pratiklik kazanmak mümkün hale geldi. Windows’un en son sürümlerinden bir tanesi olan Windows 10 Pro Mayıs 2020 tarihinden beri kullanıcılarına farklı deneyimleri yaşatmaya devam ediyor.

Windows 10 Pro ile İşletmelerde Sağlanan Avantajlar

Kurumsal ellerinde bulunan ve içerisinde Windows’a ait farklı sürüm versiyonları olan bilgisayarlarını ücretsiz bir şekilde Windows 10 lisans satın al hizmeti ile Pro’ ya yükseltme imkanına sahiptir. Bu şekilde işletmede bulunan kullanıcılar arasında entegrasyon sağlanacak, uygulamalar aynı anda herkese ulaştırılabilecek, ortak program kullanımı sağlanabilecek ve farklı yazıcılara kolay bir şekilde uzaktan bağlantı kurulabilecektir. Windows 10 Pro sistemine geçenlerin bilgisayarlarında sağlayacakları avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür.

  • Cihaz şifrelemesi yapılabilir.
  • Güvenlik duvarı ve ağ koruması üst seviyededir.
  • İnternet virüs yazılımlarına karşı koruma sağlar.
  • Güvenli bir şekilde önyükleme yapılabilir.
  • Bilgi koruması sağlanabilir.
  • Windows defender kaynaklı virüslerden koruma sağlayabilir.

 

Windows 10 Pro ile Diğer Windows Sürümlerinde Bulunan Temel Özellikler

Bilgisayarların işletim sistemleri Windows 10 satın al güncelleştirmeleri ve yükseltilmesi ile temel özellikleri bakımından diğer sürümler ile aynı segment değerlere sahip olur. Windows 10 Pro alındığı takdirde yapılacak olan her güncelleştirmeden ilave bir ücret ödemeden sisteminiz etkin bir şekilde yararlanır. Windows sistemlerinde digital ve kalem ve dokunma uygulaması mevcuttur. Microsoft Edge tarayıcısı ile hızlı gezintiler sağlanır. Pil ömrünün uzun tutulabilmesi amacı ile tasarruf modu mevcuttur. Pro sistemine geçiş yapanlar bilgisayarlarından Android telefonlarına kolayca ulaşım sağlar ve istedikleri anda mesajlarına ve resimlerine anlık olarak ulaşabilirler.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı