Gündem

MÜSİAD’dan İdlib’e yardım eli

MÜSİAD, Sadakataşı Derneği iş birliğinde İdlib’te ihtiyaç sahibi ailelere gıda, gıda dışı insani yardım ve kışlık giysi yardımında bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), sosyal sorumluluk çalışmalarını genişletiyor. Sadakataşı Derneği iş birliği ile kış yardım programı kapsamında MÜSİAD Tiflis ve MÜSİAD Genel Merkez Hizmet Sektör Kurulu katkılarıyla hazırlanan gıda, gıda dışı insani yardım ve kışlık giysiler İdlib’in Cebel Zaviye bölgesine gönderilerek, bölgede bulunan MÜSİAD ve Sadakataşı Derneği ekiplerince Suriyeli ailelere ulaştırıldı.

MÜSİAD, İdlib’te köy kuracak

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen basın buluşmalarında sosyal sorumluluk alanındaki projelere değinen MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MÜSİAD’ın İdlib’te köy kuracağını belirtmişti. Başkan Asmalı MÜSİAD’ın yürüttüğü projelere ilişkin açıklamasında, “Suriye’nin İdlib bölgesinde kalıcı bir MÜSİAD köyü kurmak istiyoruz. Bölgede kalıcı konut ve yetim hamiliği projelerimiz var. Aynı zamanda ayni yardımlarımız da olacak” ifadelerine yer vermişti.

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu