Sponsorlu Bağlantılar

Natürel Zeytinyağ

Natürel Zeytinyağ

Firma müşterilerinin zeytinyağı, kuru incir, ceviz, reçel ve gurme lezzetleri ile hizmet veriyor. Kalitesinden asla ödün vermeden müşterilerine her zaman kaliteyi sunuyor. Özellikle zeytinyağı çok beğeniliyor.

Zeytin Yağı

Kaliteli zeytinlerden soğuk sıkım ve sıcak sıkım ile zeytinyağı üretiyor. Kaliteden ödün vermeden ürettiği zeytinyağlarını çok uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuyor. Zeytinyağı çeşitleri arasında natürel sızma zeytinyağı özel seri, yeni hasat, soğuk sıkım ve sıcak sıkım zeytinyağları bulunuyor.

Reçel

organik zeytinyağı haricinde müşterilerine tamamen doğal ve katkısız olarak reçel üretiyor. Reçellerin içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Hepsi doğal reçellerdir. Reçel çeşitleri arasında mandalina, kekik, limon, zeytin, domates, incir, turunç ve acı biber oluyor. Ayrıca piyasada çok nadir bulunan reçeller de üretiyor. Bu reçeller ise; sakızlı, cevizli ve kabaklı reçelleridir.

Diğer Ürünler

Firmanın ürettiği ürünler arasında incirde bulunuyor. Ayrıca doğal zeytinyağı sabunu üretiyor. Uygun fiyatlarla müşterilerine saf zeytinyağı sabunu pazarlıyor. Zeytinyağı sabunu müşterileri tarafından çok ilgi görüyor. Bu sabunu tamamen doğal olup içerisinde hiçbir katkı maddesi barındırmıyor. Üstelik sabunun fiyatı piyasaya göre çok uygundur.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı