Gündem

Otomatik Kapı Ankara

Otomatik Kapı Ankara firmalar arasında rekabet oldukça fazladır. Fakat çoğu firma kapasitesinin üstünde iş alarak iş tesliminde zorlanmaktadır. Üretici firmamız, hem Fotoselli Kapı Ankara firmaları arasında hem de otomatik kapı Ankara firmaları arasında zamanında teslim ve sağlam kapı üretimi konusunda en başarılı firmalardan bir tanesidir. Hem satış öncesi kullanıcıya doğru malzeme ve doğru ölçüde kapı teslimi konusunda hem de satış sonrası hizmeti konusunda müşterilerine  %100 memnuniyet garantisi sunarak hizmet vermektedir.

Ankara’nın çok soğuk olması nedeniyle yalıtımı güçlü olan malzemeler kullanılmaktadır. Otomatik Kapı Ankara modellerimiz büyük bir titizlikle üretilir. Ayrıca, ev ve iş yerlerinizin ısı kayıplarını önleyecek şekilde üretilmektedir. Üretimimiz Ankara’da olup, uluslararası lojistik firmaları ile çalışarak en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Fotoselli Kapı Ankara modellerimiz tüm Türkiye’ye ulaşmaktadır. Farklı sistemler ile kapının açılma komutunu sağlayan bol alternatifli Fotoselli Kapı Ankara modellerimiz için firmamızı arayın. 0312 394 08 75…Bu açılma sistemleri kartlı, parmak okutmalı, retina tanımlamalı, yüz tanımlamalı, el sensörü monteli şekilde yapılabilir.

Fotoselli Kapı Ankara üreticileri arasında dahi kendileri yapmayarak bize yaptıran üreticiler olduğunu bilmenizi rica ederiz. Bugüne kadar birçok kamu kuruluşuna ve özel şirketlere 20.000’den fazla hermetik kapı, teleskopik kapı, çift kanatlı yana kayar kapı ve tek kanatlı yana kayar kapılar teslim ettik. Bu tecrübemiz sayesinde motor seçimi ve ana kart uyumunun önemi bir kez daha önem kazandı. Birçok otomatik kapı motoru olmasına rağmen doğrusunu seçmek önemlidir. Sizler de profesyonel bir üreticiyi seçerek en iyi otomatik kapıyı yaptırtabilirsiniz. Biz otomatik kapı üretiminde kendimize, müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde çok güveniyoruz.

Otomatik Kapı Ankara modellerimizde farklı renk opsiyonları bulunmaktadır. Otomatik kapılarda ve fotoselli kapılarda iş yerinizin veya apartman girişlerinizin tasarımına uygun alternatifler sunmaktayız. Örneğin, renk olarak RAL katalogundan istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ayrıca, cam rengi ve cam üstüne herhangi bir motif ya da logo ekletebilirsiniz. Kapılarınızın çerçevelerini alüminyum dışında bir ürün olarak da seçebilirsiniz ya da cam yerine ahşap kompozit panel de seçebilirsiniz. Bu şekilde çok farlı görsellere ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için otomatik kapı üreticisi firmamızı gönül rahtlığıyla arayabilirsiniz.

Son olarak Otomatik Kapı ve fotoselli kapı konusunda oldukça iddialıyız. Bizlerden fiyat almadan sakın otomatik kapı almayın…

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu