Sponsorlu Bağlantılar

Özel Çocuklara Terapi Hizmeti

Özel Çocuklara Terapi Hizmeti

Çocuklarımız hepimizin geleceğidir. Bu bakımdan hayatımız içinde onlara daha özel bir yer ayırmamız gerekir. Bunun yanı sıra Özel Eğitim ve Rehabilitasyon hizmetine ihtiyacı olan çocuklara daha çok ilgi göstermemiz şarttır. Sitede çocuklarımızın rahatsızlığına yönelik olarak rehberlik ve araştırma merkezi hizmeti veriliyor.

Siteye ulaşan aileler çocuklarının hastalığına yönelik olarak bilgi edinebiliyor ve evlerinin en yakınındaki rehberlik araştırma merkezi adreslerini öğrenebiliyor. Bu merkezlere başvuru yapan aileler çocuklarına terapi eğitimi aldırarak, rahatsızlıklarını kısa sürede yenmelerini sağlıyor.

Özel Eğitimin Çocuk Gelişimine Katkıları

Down sendromu, zeka sorunları, konuşma bozukluğu gibi sorunları bulunan çocuklara sahipseniz siteden bilgi alabilirsiniz. Siteden ram randevu alarak, çocuğunuzu rahatsızlığı için en uygun tedavi merkezine götürebilirsiniz

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı