Sponsorlu Bağlantılar

Özel Güvenlik Kursu

Özel Güvenlik Kursu

Bilindiği üzere özel güvenlik görevlisi olabilmek için sahip olunması gereken bir sertifika bulunmaktadır. Kişiler bu sertifikaları özel kurslara katılarak edinebilmektedir. Aynes Güvenlik olarak bizler güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilere en güvenilir hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. En güvenilir ve en hesaplı Özel güvenlik kursu olarak öne çıkan Aynes Güvenlik, alanında uzman ve kalifiyeli personelleri sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmış durumdadır. Firmamız güvenlik görevlisi olabilmek için verilecek sertifikaların tamamını vermeye yetkilidir. Yani eğitimlerimize kayıt olan ve bizden eğitim almaya başlayan kursiyerler kurs sonunda güvenlik görevlisi olmak için gereken tüm belgelere sahip olacaklardır.

Özel Güvenlik Kursu Fiyatları

Piyasada bu anlamda hizmet veren özel güvenlik kurslarının sayısı bir hayli fazladır. Bu da kaliteli ve kalitesiz birçok kursun piyasada söz sahibi olması anlamına gelmektedir. Bu eğitimi alacak olanlara önerimiz ise piyasanın güvenilir firmalarını tercih etmeleridir. Aynes Güvenlik olarak bizler güvenilir hizmetin yanında müşterilerimize en iyi fiyat garantisi de vermekteyiz. İnternete giren ve Özel Güvenlik Kursu fiyatları araştırması yapan bir kişi uygun fiyat ve kalite karşılaştırması yaptığında öncelikli tercihi hiç kuşkusuz “Aynes Güvenlik” olacaktır. Firmamızın vermiş olduğu eğitimlerden sonra sertifikasını alan ve çeşitli banka ve kamu kuruluşlarında göreve başlayan kursiyer sayımız oldukça fazladır.

Silahlı Özel Güvenlik Kursu

Firmamız hem silahlı olarak hem de silahsız olarak kurs eğitimi sunmaktadır. Kişi ile yüzyüze yapılan görüşmede onun talebine istinaden bir yol haritası çıkartılmakta ve gereken eğitimin alınması için program yapılmaktadır. Sonrasında ise kişinin talebi doğrultusunda silahlı ya da silahsız sertifika için eğitim süreci başlatılmaktadır. Bu kurs süresince olması gereken temel eğitim uzman kadromuz tarafından kişiye verilmektedir. Firmamızın silahlı özel güvenlik kursu hizmeti de şu anda faal olarak devam etmektedir. Siz de en uygun fiyatlarla özel güvenlik kursuna kayıt yaptırmak isterseniz dilerseniz sitemizi ziyaret edebilir dilerseniz ofislerimize şahsen müracaat edebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu