Sponsorlu Bağlantılar

Parcaesyatasima

Parcaesyatasima

Alanında tek ve özel taşıma hizmeti veren birkaç parça eşya taşıma konusunda kendisini son derece geliştirmiş işletme, televizyondan çeyize, tablodan antika eşyaya, öğrenci evinden koltuğa, beyaz eşyadan valize kadar geniş, nakliye çözümleriyle müşterilerini destekliyor.

Özel Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma konusundaki hizmetlerinin yanında şehirlerarası ve şehir içi olacak şekilde de nakliye hizmeti sunuyor. Asansörlü ev taşıma, ofis taşıma gibi özel hizmetlerin yanında, can dostlarımızın, evcil hayvanlarımızın en sağlıklı şekilde taşınmasını sağlıyor.

İstanbul bodrum nakliyat alanında hizmet alabileceğiniz işletme, yazlık eşyalarınızın özenle paketlenmesini sağlıyor ve daha sonra belirlediğiniz şehre eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasında sizlere yardımcı olarak, parça eşya nakliyesinde özel hizmet seçenekleri sunuyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu