Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Aşçıdan Evde Yapılabilecek Yöresel Tarifler

Profesyonel Aşçıdan Evde Yapılabilecek Yöresel Tarifler

Profesyonel olarak aşçılık mesleğini yapan Anıl Uzun açmış olduğu internet sitesinde evde yapılabilecek yöresel tarifler veriyor. Adanalı olan aşçı memleketine ait olan tarifleri sağlıklı olacak şekilde hazırlayarak takipçileriyle paylaşıyor. Böylelikle takipçilerinin hem yöresel yemekleri öğrenmelerini hem de sağlıklı yemek yapmalarına yardımcı oluyor.

Pastadan Çorbaya Farklı Lezzetleri Öğrenmek Mümkün

Aşçı hazırlamış olduğu web sitesinde farklı türlerdeki yemeklerin tariflerini yayınlıyor. Pastadan çorbaya, börekten köfteye kadar pek çok tarif sayfada paylaşılarak takipçilere sunuluyor. Tariflerin tam malzeme listesini de paylaşan aşçı kendi tariflerinin takipçileri tarafından da denenmesini istiyor. Bu nedenle verdiği tariflerin yapılış aşamalarını da sayfasında paylaşıyor.

Tarifler Görselleriyle Ağızları Sulandırıyor

Deneyimli aşçının sitesinde paylaştığı tarifler malzeme listesi ve yapılış aşamaları dışında görsellerden de oluşuyor. Tariflerin görsellerinin paylaşılması sayfayı inceleyen kişilerin ağızlarının sulanmasını sağlıyor. Yemeklere ait görseller tarif sayfasının en başında yayınlanıyor. Türk mutfağının yabancılar tarafından da tanınmasını isteyen deneyimli aşçı web site içeriklerinin İngilizce olarak da okunabilmesi için English dil seçeneğini barındırıyor. Böylelikle tarifler İngilizce olarak da okunup uygulanabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı