Kültür Sanat

Pusula’nın yeni teklisi Son Şarkım yayında

Söz ve müziği solist Mehmet Ali Akın‘a, düzenleme, prodüksiyon ve gitarları Yunus Emre Tokmak‘a ait olan parçada, Pusula ekibinden davulda Özgür Şirin, bas gitarda Mustafa Ülke ve gitarda Selim Korkmaz yer alıyor.

 

Karanlık bir dokusu olan “Son Şarkım” bir müzisyen gözünden ölümü anlatırken aynı zamanda klibiyle kadın cinayetlerine de dikkat çekmekte. Rock soundunun elektronik öğelerle harmanlandığı şarkı Bodrum Zeus Müzik Stüdyosunda kaydedildi. Miksi Anıl Çifter, Masteringi Barış Büyük tarafından tamamlandı.

 

Kadın cinayetlerine vurgu yapan klip Onur Medya yapımcılığında Orçun Bozer tarafından çekildi. Muğla’nın Milas ilçesinin tarihi sokakları ve yapılarının yer aldığı klip, Pusula‘nın Youtube kanalında yayınlandı. “Son Şarkım” ile birlikte yolculuğuna devam eden Pusula, bir yandan pandemi sürecinde yeni şarkılarla da hız kesmeden karşınıza olacak.

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı