Kültür Sanat

Rewrite Man: Dünyaca ünlü filmlerin setlerine konuk olacaksınız

Alison Macor’ın uzun araştırmalar, röportajlar ve büyük çabalarla yaklaşık yedi senede hazırladığı, emeklerle örülü kitap, okurunu Hollywood’un gizemli kapılarını aralamaya davet ediyor. Kitabı okurken bir senaryo üzerinde bu kadar çalışıldığını, telif adına verilen mücadeleleri, bir senaryoda kimlerin hak sahibi olabileceğini öğrenince şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Warren Skaaren’ın ise tüm bunlar karşısındaki tavrına, gayretkeşliğine hayran kalacaksınız.
 

“Enerjiyi ve anıları başkalarıyla paylaşmak, tamamen benmerkezci şu hayatta nadir yapılan sağlıklı bir idmandır.”
 

“Yaratmaya değecek her şey uzun zaman alıyor.”
 

Rewrite Man: Bir Senaristin Hayatı ve Kariyeri ile bir senaristin, çelişkilerle dolu gündemde karşılaştığı zorlukları görecek, gişe rekorları kıran filmlerin setlerine konuk olacak; Warren Skaaren’ın aşk, aile, arkadaşlık ilişkilerine yakından tanıklık edeceksiniz. Sinemaya ilgi duyan herkesin okuması gereken, şimdiye kadar söz edilmemiş birtakım mektupları da içeren Rewrite Man: Bir Senaristin Hayatı ve Kariyeri, sizi tüm samimiyetiyle kucaklayacak. Kitabın sonlarına geldiğinizde ise Skaaren’ın hastalığıyla mücadelesi, bu durumda dahi çalışma azmi gözlerinizin dolmasına, içinizin titremesine neden olacak.              

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı