Sponsorlu Bağlantılar

Şık Masa İsimliği

Plaket

Kristal plaket denilince akla ilk gelen ürünler ödüllerdir. Bu tür ürünler genellikle bir kuruluşun çalışanlarını veya katılımcılarını ödüllendirmek için kullanılır. Promosyon ürünleri arasında ön plana çıkan bu hediyeler kişiye özel ürünler olduğu için fiyat aralığı da oldukça geniştir. Özelleştirme, malzemeden renge kadar tüm özelliklerin müşteri tarafından belirlenebilmesi anlamına gelir. Kristal plakaların imalatında kullanılan malzeme ve diğer özellikler de üretilen ürünün fiyatını belirleyen en büyük etkenlerdir.

Piyasada çeşitli malzemeler ve kristal plaket türleri üretilmektedir. Bu, kristal plak fiyatları için bir standart olmadığı anlamına gelir. Öncelikle hazırlanacak plakanın hangi malzemeden yapıldığı belirlenmelidir. Bu malzeme, promosyon ürününün fiyatını belirlemek için gerekli ilk araçtır. Bunun hemen ardından ürünün şeklini ve boyutunu belirlemek gerekir. Boyutları da kristal plakanın fiyatında belirleyici bir faktördür. Ürün malzemesini ve ölçüsünü belirledikten sonra sıra hediyelik eşya üzerine yazılacak metni belirlemeye gelir. Bu yazı genellikle kristal plaket fiyatını önemli ölçüde etkilemeyecek bir talep olacaktır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu