Sponsorlu Bağlantılar

Şirketler İçin Denetimler

Şirketler İçin Denetimler

Firma, işletmelerin, uluslararası ticari risklerini ortadan kaldırmak, ürün kalitelerinin giderek artmasını sağlamak amacıyla her sektördeki işletmelere hizmet veriyorlar. Denetim hizmetleri veriyorlar ve bu hizmetlerden her ölçekteki işletmeler faydalanabiliyor. Hizmet verdikleri işletme türleri arasında, enerji santralleri, kimyasal tesisler, su arıtma tesisleri gibi büyük kapasiteli işletmeler yer alıyor.

Bağımsız Hizmetler

Tüm hizmetlerini üçüncü taraf ve bağımsız, objektif olarak sunuyorlar. İşletmeler için muayene hizmetlerini sunarken tamamen tarafsız oluyor ve şirketlerin kendilerini geliştirmelerini sağlıyorlar. Firmaların, ürün tasarımlarını, üretim aşamalarını ve üretim sonrası sevkiyat gibi tüm aşamaların kontrollerini yapıyorlar. Yapılan muayeneler sayesinde, hem ürün hem de kullanılan tüm ekipmanların düzenli denetimleri yapılmış oluyor.

Randevu Almak

Firma müşterilerinin iletişim kurması ve hizmetleri için randevu alınma işlemlerini, site üzerinden online olarak yapıyor. Belgelendirme seçeneklerine ihtiyaç duyanlar, randevu talep formunu eksiksiz doldurarak hemen gönderebiliyorlar. Formu dolduranlar, talep gönder butonunu tıkladıktan sonra kısa sürede kendilerine dönüş yapılmasını sağlayabiliyorlar. Firma yetkilileri, müşterileri ile iletişim kurarak talep edilen hizmetleri kendilerine sunuyorlar.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı