Sponsorlu Bağlantılar

Sporun En Yakın Takipçisi

Tümbet Giriş

Tumbet giriş adresi sık sık değiştiği için yeni bir sistem sayesinde artık Tümbet oyuncuları adres değişikliklerinden etkilenmeden siteye erişim sağlayabilecekler. Tümbet giriş adresi nedir? diye aratmak zorunda kalmayacaksınız. Mobil veya bilgisayarda kullandığınız tarayıcıların sık kullanılanlar bölümüne http://tumbet222.com/ linkini kaydedersiniz eğer bu linke ne zaman tıklarsanız tıklayın sizi direkt olarak Tümbet güncel giriş adresine yönlendirecektir. Bu sayede google’da veya sosyal medyada Tümbet giriş adresini aramak zorunda kalmayacaksınız.

Bunların haricinde Tümbet sosyal medyada oldukça etkili bir şekilde oyuncularıyla iletişim halinde olup güncel adres değişiklik haberlerini oyuncuları ile birlikte Tümbet Twitter, Tümbet Facebook ve Tümbet İnstagram hesaplarında paylaşmaktadır. Tümbet sosyal medya hesaplarında sık sık sürpriz hediyeli ödüllü çekilişler yapılmaktadır. Eğer takipte kalırsanız bu ödüllerden faydalanabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı