Sponsorlu Bağlantılar

Stark Chain Madenciliği Nasıl Yapılır?

Stark Chain Madenciliği Nasıl Yapılır?

Stark Chain, birçok yeniliğe sahip olan madencilik sistemi ile dikkat çekiyor. Kripto para piyasasına kattığı yeniliklerle dikkat çeken Stark, Proof of Active algoritması sayesinde madencilik hakkında bilgili veya bilgisiz herkese fırsat tanıyor.

Bunun yanı sıra Stark Chain özellikleri arasında bulunan Reverse Halving, Green Mining ve Memo Wallet ile madencilere birçok açıdan avantaj sağlanıyor.

Madencilik Türleri

Stark’ın sunmuş olduğu avantajlardan faydalanılabilecek iki ayrı madencilik türü bulunur. Bunlardan ilki bireysel madenciliktir. Bilgisayarını internete bağlama imkanı olan ve gerekli miktardan Stark’ı stake eden tüm madenciler, bu yöntemden faydalanabilir.

Kullanabileceği bir bilgisayara sahip olmayan veya sunucu kiralama ya da madencilik takibi yapma ile uğraşmak istemeyenler için ise havuz madenciliği yöntemi bulunuyor. Donanımsal olarak herhangi bir gerekliliği bulunmamasının yanı sıra madencilik yapmadan önce cüzdan içerisinde ETH bulundurulmasına da gerek duymayan bu yöntem, çokça tercih ediliyor.

Henüz geliştirme sürecinde olan ve yakın zamanda sunulması beklenen bir diğer yöntem ise mobil madenciliktir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı