Sponsorlu Bağlantılar

Tahsinoğlu Nakliyat

Tahsinoğlu Nakliyat

Evden eve nakliyat, yukarıda da bahsettiğimiz gibi ev ve ofis eşyalarının taşınmasını kapsayan bir iştir. Türkiye’de 1.000’e yakın firma bu hizmeti vermektedir. Bu hizmeti vermek isteyen firmaların öncelikle K Sertifikası alması gerekmektedir. Bu belge firmanın bu hizmeti vermesi için yasal olarak yeterlidir. Ancak ülkemizde evraksız çalışan ve kendilerini eve teslim firması olarak tanımlayan yaklaşık 3 bin firma var. Bu insanların çoğu sektöre önemli zararlar veriyor. Kadıköy evden eve nakliyat ve Ataşehir evden eve nakliyat konusunda Tahsinoğlu nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Eşyalarınızın paketlenmesi, yeni bir yere taşınması, mobilya ve beyaz eşya montajı işlemlerini kapsar. Ayrıca duvar delme, avize takımları ve diğer elektriksel işlemler servis kapsamında değildir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu