Sponsorlu Bağlantılar

Trsondakika.com

Son Dakika Haberler

Habercilik gereği dünyada meydana gelen haberler gerçek değerlendirmeler ile kamuoyuna sunuluyor. Haber kaynakları, yasalarda yer alan hükümlere bağlı olarak haberleri olduğu gibi aktarma durumları bulunuyor. Son yıllarda internetin gelişmesine bağlı olarak oldukça yaygınlaşan internet haber siteleri de son dakika gelişmeleri her zaman kendi platformlarında yayınladığını görülüyor. Bu alanda hizmet veren TRsondakika web sitesi Türkiye’den ve Dünyadan olmak üzere geniş kapsamlı haber sunan bir portal olarak faaliyet gösteriyor.

TRsondakika Döviz Kuru Haberleri

Ekonomi ile ilgili en çok takip edilen kategori hiç kuşkusuz döviz kurlarının fiyatları olmaktadır. TRsondakika web sitesinde yer alan kategorilerin hemen üstünde güncel döviz kuru anlık olarak paylaşılmaktadır. Son günlerde döviz kurunda yaşanan hareketlilik son dakika haberler olarak tüm haber sitelerinde olduğu TRsondakika web sitesinde yerini almıştır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu