Kültür Sanat

Türkiye’nin en büyük sanal kitap fuarı indirimlerle başladı

İdefix Sanal Kitap Fuarı, bu yıl 18.kez düzenleniyor. 15 Aralık’a kadar sürecek idefix 18. Sanal Kitap Fuarı, okurları edebiyatın büyüleyici dünyasında eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. 2500 yayınevi ve 170 bin kitapta yüzde 50’ye varan indirimler sunan fuar, yeni çıkanlar, çok satanlar, kitap setleri, ödüllü kitaplar, keşfedilmesi gereken yayınevleri, indirimler, fırsat köşesi, Ne Okusam ve 1001 Kitap bölümleriyle bu yıl yine dolu dolu geçecek!

Sanal fuar gerçek indirimlerle başladı! 18. idefix Sanal Kitap Fuarı, %50’ye varan indirimlerle evlerde, cafe’lerde, denizin ortasında, otobüste, internetin olduğu her yerde kitapseverleri bekliyor! idefix.com’a gelenler, kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanıyor!

%50 indirim kampanyası

1 Kasım’da kapılarını açan ve 15 Aralık 2020’e kadar devam edecek olan 18. idefix Sanal Kitap Fuarı, kitap alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatıyla kitap tutkunlarını tam anlamıyla tatmin ediyor! Yabancı dildeki kitaplardan hobi kitaplarına, bilim ve mizah kitaplarından ders ve sınav kitaplarına kadar oldukça fazla alternatif, idefix Sanal Kitap Fuarı’nda indirimlerle sunuluyor. %50’ye varan indirim fırsatıyla sahip olabileceğiniz kitaplara idefix.com adresinden bakabilirsiniz.

Set kitaplar

Kitapseverler sevdikleri tüm yazarlarla 18. idefix Sanal Kitap Fuarı’nda bir araya geliyor ve uzun zamandır aradığı kitapları yine bu fuarda buluyor. Sevilen yazarların set halinde hazırlanan kitapları okuyucularıyla Sanal Kitap Fuarı’nda buluşuyor. Fuar özelinde hazırlanan set kitaplara, idefix.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlham verici okuma listeleri

idefix Sanal Kitap Fuarı, edebiyata dair pek çok fırsat barındırıyor. idefix, fuar kapsamında hazırladığı Okuma Listeleri ile okurlara kitap tercihlerinde yardımcı oluyor. Sevdiği dizi ya da filmlerle benzerlik gösteren, ilgi alanına hitap eden kitaplar arayanlar Okuma Listeleri’nde aradıklarını buluyor. Belli bir döneme, tarza hitap eden özel okumalar yapmak isteyenler, Okuma Listeleri’nden faydalanıyor, yepyeni kitaplar ile tanışıyor! Büyüleyici dünyalar keşfetmek isteyenler, idefix.com’da yer alan okuma listelerinden faydalanabiliyor.

Okura rehberlik eden kategoriler

Sanal Kitap Fuarı, kitapseverlerin aklına düşen “Ne okusam” sorusuna yanıt veriyor. Ölmeden Önce Okumanız Gereken 1001 Kitap, Bu Kitabı Okumalısın, Ödüllü Kitaplar gibi özel olarak hazırlanmış farklı kategoriler, kendisine ait okuma listeleri oluşturmak isteyenlere rehberlik ediyor. Kararsız Okur için özel olarak hazırlanan bölümde, farklı temalar altında toplanan, Türk ve dünya edebiyatına ait yüzlerce kitap bulunuyor. idefix Sanal Kitap Fuarı’ndaki özel kategorilere idefix.com adresinden ulaşabilirsiniz.

2020 kitap okuma istatistikleri gün yüzüne çıkıyor

12 milyon ziyaretçinin hedeflendiği Sanal Kitap Fuarı’nda; “En Çok Satan”, “En Çok Yorum Alan”, “En Çok Beğenilen”, “En Çok Hediye Edilen” ve “En Çok Aranan” kitaplar, farklı türler altında listeleniyor ve 2020 kitap okuma istatistikleri gün yüzüne çıkarılıyor. Edebiyatta 2020’nin panoramasına idefix.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaçırılmayacak fırsatlar!

18. Sanal Kitap Fuarı’nı etkinliğe özel çektiği video filmi ile duyuran idefix, binlerce farklı yazara ait on binlerce kitabı, özel indirim ve sürprizlerle birlikte görücüye çıkarıyor. Edebiyat tutkunları, almak istedikleri pek çok kitaba çok daha uygun fiyatlarla sahip oluyor. Kitapseverlere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan fuara birbirinden özel hediyeler de damgasını vuruyor. İndirim kuponları, kargo avantajları gibi fırsatlar kitap alışverişlerini eğlenceli ve avantajlı hale getiriyor. 18. idefix Sanal Kitap Fuarı’nda, uyguladıkları indirim miktarlarıyla birlikte verilen indirimli yayınevi listesi, kitap alışverişlerini kolaylaştırıyor.

Olabildiğince geniş kitlelere ulaşarak okumayı ve okutmayı hedefleyen Sanal Kitap Fuarı, bu yıl kitaplıkları doldurup taşırıyor! idefix Sanal Kitap Fuarı boyunca okurlarla buluşacak dopdolu içerikleri keşfetmek için idefix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı