Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin Online Haber Sitesi

Türkiye’nin Online Haber Sitesi

Tarafsız, şeffaf, özgür ve herkes için habercilik anlayışıyla hareket eden haberay ekibi 7 gün 24 saat anlık güncellemelerle hem ülkeden hem de dünyadan haberleri bir tık ötenize taşıyor. Okuyucu odaklı hizmet veriyorlar. Her kesimden insanı ilgilendiren onlarca kategoride haber sunuyorlar.

Siyasetten politikaya, teknolojiden bilimsel çalışmalara, ekonomiden spora, kültür- sanattan müziğe, magazinden sağlık haberlerine, edebiyattan iş hayatına birçok kategoride son dakika haberlerini bulabilirsiniz. Ayrıca haber ihbar kategorisinden haber değeri taşıyan video ve görüntüleri de paylaşabilirsiniz.

Kaliteli Habercilik

Online habercilikte kaliteli ve tarafsız olarak yayın yapmayı başaran site, büyük bir disiplinle çalışıyor. Kaliteli habercilik anlayışını merkeze alarak okuyucusuna güncel ve doğru haber okuma imkanı sunuyorlar. En son çıkan haberleri anında yayımlayarak okuyucusuna ayrıcalık sunuyor. Gündemi yakından takip ederek haberleri birinci kaynağından alıyorlar. Doğruluğu tespit edilmemiş haberleri paylaşmayan site doğru haberler sunarak ziyaretçilerden büyük beğeni alıyor.

Editörler, anlık haber paylaşımı konusunda son derece titiz hareket ediyor. Özellikle son dakika haberler konusunda doğru ve hızlı haber paylaşımına yer veriyorlar. Haberi kaynağından alıp, okuyucusuyla paylaşıyorlar. Günün her saatinde siteye giriş yapılabiliyor. Bütün bu hizmetler karşılığında hiçbir ücret talep edilmiyor. Ücretsiz abonelik yaparak son dakika gelişmelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı