Sponsorlu Bağlantılar

TV Ekran Değişimi

TV Ekran Değişimi

Televizyonların başına gelen en büyük sorunlardan bir tanesi ekran kırılmasıdır. Televizyon ekranları kırılan kişiler bu adres üzerinden TV ekran değişimi işlemlerini gerçekleştirebilirler. Değişimler, uzman kişiler tarafından seçilen orijinal parçalar ile yapılıyor. Üstelik firma tarafından müşteriler için 1 yıl garanti sunuluyor.

Ekran Tamiri

Televizyon ekranında oluşan problemler firmanın sunduğu hizmet doğrultusunda en kısa sürede çözülüyor. TV ekran tamiri işlemlerinde oldukça profesyonel şekilde çalışma göstererek, müşterilerin memnuniyetini kazanan önemli adreslerden bir tanesidir.

Müşteriler, sitede sunulan telefon numarası üzerinden daha net bilgilere de ulaşabilirler. Üstelik televizyonlarının ekran tamiri veya ekran değişimi için fiyat öğrenmek isteyen kişiler, teklif al kısmına tıklayarak öğrenebilirler.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu