Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction vücut ve yüz bölgelerindeki yağları azaltmak için uygulanan minimal invaziv bir tekniktir. Vücudu şekillendirmek için en son nesil ultrasonu kullanır. Daha geniş alanlar için genel anesteziye kadar küçük alanlarda lokal anestezi kullanmak mümkündür. Bu teknik istenmeyen yağ katmanlarınız aracılığıyla darbelerde ultrason enerjisi sağlayan minimal invaziv bir araçtır. Bu teknoloji yağ gruplarını hedef alır, yağ hücrelerini sıvılaştırır ve vücuttan çıkarır.

Tedavi sadece yaklaşık bir saat sürer ve birçok avantajı vardır. Vaser Liposuction yalnızca yağ hücrelerini hedef alarak, yakındaki sağlıklı dokuları zarar görmeden bırakır. Bu, kontur deformeleri olasılığınızı azaltır. Vaser Liposuction’ınızdan elde ettiğiniz sonuçlar hemen fark edilebilir ve vücut iyileşmeye başladıkça iyileşir.

Vaser Liposuction Ameliyatı     

Dengeli beslenme, düzenli egzersizler ve yeterli dinlenme ile sağlıklı bir yaşam tarzı, hepimizi istediğimiz sürece sağlıklı tutacaktır. Vaser Liposuction istenmeyen, fazla yağların vücuttan atılması için gelişmiş bir liposuction şeklidir. Bu vücut şekillendirme işlemi yağı emerken aynı zamanda cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Vaser Liposuction sonrasında hastalar vücut şekillerinde kalıcı bir değişiklik görürler. Yağ hücreleri çıkarıldıkça yağ tüm vücuda daha eşit bir şekilde dağılır. Yüksek enerjili ultrasonun yağ dokusuyla reaksiyona girmesi için bir ortam görevi görerek cildin altına bir uyuşturma solüsyonunun sızmasına izin vermek için küçük kesikler yapılır. Vaser liposuction fiyatları ise yapılacak işlemin çeşidine göre farklılık gösterir.

Vaser Liposuction’ın Avantajları

Vaser liposuction fiyatları oldukça merak edilse de en çok merak edilen konulardan birisi de bu işlemin sağlayacağı faydalardır. Vaser Liposuction’ın faydalarına bakacak olursak;

  • Tek seansta gözle görülür sonuçlar elde edilir.
  • Travma ve ağrılar oldukça hafiftir. Şiddetli ağrılar söz konusu değildir.
  • Vaser, büyük yağ birikintilerini kolayca giderir. Hassas ve etkili bir şekilde yağları yok eder.
  • Cildinizi güzel ve uyumlu hale getirir.
  • Boyun ve kollar gibi hassas bölgelerde bile cildi pürüzsüz bırakır.
  • Kasların şekli daha belirgin olur.
  • Küçük veya büyük yağlar, çevreleyen doku bozulmadan seçilerek çıkarılır.

Vaser Liposuction Detayları

Vaser Liposuction sayesinde, ses dalgaları seçici olarak belirli bölgeyi hedefler ve istenmeyen yağları sinir dokusuna, kan damarlarına ve kollajene zarar vermeden parçalamaktadır. Vaser liposuction fiyatları geleneksel liposuction ile aynı değildir. Çünkü son teknolojik bir yöntemdir. Vaser liposuction kilo vermek değil, vücut yağını minimal invaziv bir teknikle yeniden şekillendirmektir. Bu, karın ve bikini bölgesi gibi kadın ve erkek bedenlerine yüksek çözünürlük sağlar.

Bu nedenle yağ miktarı hastadan hastaya değişir ve vücut kitle indeksine bağlıdır. Elastik ve kompakt bir cilde sahip hastalar en iyi sonucu alır. Bir hasta işlemden sonra kilo alırsa, kilo tüm vücuda eşit olarak dağıtılır ve yağ hücreleri kalıcı olarak çıkarıldığı için tedavi edilen bölgeye geri dönmez. Doğru diyet, düzenli egzersiz ve gerçekçi beklentilerle çoğu hasta Vaser Liposuction tedavisinin sonuçlarından oldukça memnun kalmaktadır.

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser Liposuction yalnızca küçük hacimlere veya alınacak belirli yağ alanlarına sahip kişiler için geleneksel liposuctiona bir alternatiftir. İstenmeyen yağlardan kurtulmak için en son ultrason teknolojisini kullanan işlem, hassas hedeflemeye olanak tanır, hızlı bir iyileşme süresine sahiptir, lokal anestezi altında gerçekleştirilir ve anında sonuçlar verir. İdeal kilosunda veya ona yakın olan hastalar için minimum aksama süresi, hızlı iyileşme ve anında sonuç veren bir işlemdir.

Ultrason enerjisi, deri altına yerleştirildiğinde ve yağ hücreleriyle temas ettiğinde titremelerine ve çözünmelerine neden olan küçük, ince bir sonda kullanılarak hedef yağa uygulanır. Ortaya çıkan sıvı yağ, işlemden sonra kesi yerlerinin genellikle dikilmesine gerek kalmayacak kadar küçük olan tüpler kullanılarak vücuttan kolayca boşaltılır.

https://alicemalyilmaz.com/vaser-liposuction/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret ediniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı