Sponsorlu Bağlantılar

Wook Web

Wook Web

Akıllı telefonlarla birlikte mobil uygulama nedir sorusu gündeme gelmeye başladı. Akıllı telefon ve tabletlere uyumlu olacak şekilde kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış yazılımlara mobil uygulama denir. Akıllı telefon mobil işlem sistemlerine uygun mobil uygulamalar kullanılabilir. ISO ve Android sistemleriyle uyumlu uygulamalar farklıdır. Telefon veya tabletin işletim sistemi dikkate alınarak herhangi bir mobil uygulama oluşturmak mümkündür. En iyi mobil uygulama yapan firmalar hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Akıllı telefonlar için tasarlanmış birçok mobil uygulama firmaları bulunmaktadır. Ancak mobil uygulamanın ne olduğunu merak edenler ve farklı bir şekilde kullanmak isteyenler sanal mağazalardan satın alabilirler. Bu uygulamaların çoğu ücretli olduğu kadar ücretsiz olarak da indirilebilir. Ücretli bir uygulama satın aldıysanız, kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Mobil uygulamalar, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış uygulamalardır. Haberlerden bankacılık, oyunlar, müzik veya spor uygulamalarına kadar hayatı daha pratik hale getiren uygulamalar. Mobil uygulamalar, web sitelerinin harcadığı internet kotasından daha az kota harcar, bu nedenle bu faydalıdır. Mobil uygulamalar, kullanıcıların web sitelerinden daha hızlı hareket etmelerini sağlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu