Sponsorlu Bağlantılar

Yakıt Tasarrufu

Yakıt Tasarrufu

Firma tarafından, tüm müşterilerine sunulan chip tuning hizmetleri sayesinde, araçlarda yakıt tasarrufu sağlanmaya başlıyor. Araç yazılım programları ile araçların motor performansını artırıyorlar. Birçok kullanıcı, motor performansı arttığında, yakıt tüketiminin artacağını düşünmektedir. Ancak yapılan işlemler sonrasında hem motor performansı artmakta hem de yakıt tüketimi %20’ye yakın oranda azalmaya başlayacaktır.

İşlem Süresi

Ecumasters firması olarak müşterilerine sundukları işlemler, araç marka ve modeline göre ortalama 1 ya da 2 saat sürmektedir. Her model için farklı yazılımlar kullanıldığı için her araç için işlem süresi farklı olabilmektedir. Marka ve model işlem süresinde en belirleyici etkendir. Firma, araç modelleri için özel yazılımlar kullandığı için işlemlerin yaklaşık 2 saat sürebileceğini belirtiyor.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı