Sponsorlu Bağlantılar

Yenidoğan Tavsiyeleri

Yenidoğan Tavsiyeleri

Hamilelik bir zorlu bir süreç ve titizlikle birçok şeye dikkat edilmesi gereken bir dönem olduğu gibi yenidoğan bakımı da bir o kadar titizlikle büyük bir özen göstermemiz gereken bir süreçtir. Bu süreçte size yardımcı olabilecek bu sitede yenidoğan bebekler ve hamilelik dönemi hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz. Doğumdan hamile ihtiyaç listesi gibi doğumdan sonra da Yenidoğan bakımı, yenidoğan tarak tavsiyeleri ya da bebeklerde büyüme atakları gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ne Gibi Hizmetler Sunuyorlar

Özellikle yeni doğum sonrasında en çok merak edilen konulardan birisi olan büyüme atakları bebeklerde hafta hafta değişiklik gösterirken bu sitede size gerekli tüm bilgiler ve ayrıntılar verilmektedir. Aynı zamanda hamilelik ve yenidoğan bakımı için bilgilerim verildiği son derece bilgilendirici bir sitedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı