Ekonomi

Yüksek profilli markalar JWA Dubai 2022 etkinliğine sponsor oluyor

Orta Doğu’daki hızla büyüyen mücevher ve değerli taş sektöründeki bireyleri ve şirketleri ödüllendiren ilk iş ödülü olarak görülen JWA Dubai 2022, açılış töreni için oldukça saygın sponsorlarla iş birliği yapıyor. Bu sponsorlar arasında Resmi Partner Dubai Çoklu Emtia Merkezi (DMCC), İsim Sponsoru Chow Tai Fook Mücevher Grubu ve Jawhara Mücevherat ve Lojistik Partneri Ferrari Grubu yer alıyor.

Informa Markets Mücevherat’tan JWA’nın başkanı ve kurucusu Letitia Chow sponsorları şu cümlelerle karşıladı: “İlk defa düzenlenen JWA Dubai 2022 kapsamında mükemmellik, yenilik ve tutkulu liderlik ideallerini benimseyen, bu gibi saygın partnerlerle çalışmak bizim için bir zevk.”
Dünyanın birbirine en çok bağlı serbest bölgelerinin arkasındaki şirket olarak Resmi Partner DMCC, iş ile özel yaşamı dengeleyen sürdürülebilir topluluklar geliştiriyor. DMCC’nin en ünlü projeleri arasında Jumeirah Lakes Kuleleri ve beklenen Uptown Dubai projeleri yer alıyor.
Diğer yandan İsim Sponsoru Chow Tai Fook ise aynı adı taşıyan amiral gemisi markasına ek olarak Hearts on fire Enzo ve diğer alt markalarıyla yüksek kalite ve özgünlüğe olan bağlılığıyla biliniyor. 

Ayrıca İsim Sponsoru Jawhara, farklı ülkelerde yer alan 240 mağazasıyla kapsamlı pırlanta ve altın mücevher portföyüyle Orta Doğu mücevher kültürünü ve mirasını desteklemeye devam ediyor.

Tüm bunlara ek olarak Lojistik Partneri Ferrari Grubu, 68 ülkedeki 102’den fazla mağazasıyla değerli ve lüks ürünleri taşıma deneyimini JWA Dubai 2022’ye getiriyor.
Bu Partnerler birlikte 21 Şubat 2022 Pazartesi günü JGT Dubai düzenlenecek olan ödül töreninde ve gala yemeğinde Ödül alan kişileri onurlandırmaya yardımcı olacaklar. Etkinlik aynı zamanda 22-24 Şubat 2022 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezinde (DWTC) gerçekleşecek olan Mücevher, Değerli Taşlar & Teknoloji Dubai (JGT Dubai) açılış töreninin de önemli anlarından birine sahne olacak.

Informa Markets Mücevherat ve İtalyan Fuar Grubunun birlikte düzenlediği JGT Dubai, endüstrinin ve yılın ilk uluslararası yüz yüze B2B etkinliği olarak karşımıza çıkıyor. Farklı ülkelerden gelen tedarikçileri tek çatı altında toplayacak olan üç günlük fuar, Resmi Partner DMCC, Endüstri Partneri Dubai Altın ve Mücevherat Grubu ve farklı ticaret birlikleri gibi endüstri üyelerinden inanılmaz boyutlarda destek gördü.

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu