Sponsorlu Bağlantılar

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Üniversite tahsili gençlerin hayatlarını belirleyecek olması bakımından son derece önemlidir. Firma, bu noktada gençlerin hayallerine kavuşmasına destek oluyor. Yurt dışında Karazin üniversitesinde okumak isteyen ya da tercihi Odessa Üniversite olan öğrenciler firmadan profesyonel destek alıyorlar. Firma, öğrencinin yurt dışına gideceği uçak veya otobüs bileti konusu dahil birçok konuda danışmanlık hizmeti sunuyor. Ayrıca, evrak ve vize işlemleri için firma çözüm sunuyor.

İstediğin Bölümde Oku

Profesyonel danışmanlık firması Kiev Üniversite ile gençlere bir seçenek bir sunuyor. Ülkemizde gerekli puanı tutturamayan ama hayallerinden de vazgeçmek istemeyenler firmaya başvuruyorlar. Firma, yurt dışında 4 yıl geçirip yeni insanlar tanımak veya yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilere, Harkov Politeknik dahil pek çok üniversite için danışmanlık hizmeti sunuyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı